By Boo Sogno Fauteuil
Prijs op aanvraag
Fauteuil Sogno Burgundy van By Boo bij Wonen | Complete collectie | … | Ontdek in onze woonwinkels in … & … | Meerdere opties mogelijk | Persoonlijk interieuradvies
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 250188 |
| breedte | 88 cm |
| hoogte | 76 cm |
| diepte | 83 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 58 cm |
| materiaal | Hout, Foam, Polyester |
| kleur | Burgundy |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Retro <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |