By Boo Matto Wandhaak
Prijs op aanvraag
Wandhaak Matto van By Boo bij | Complete collectie | … | Ontdek in onze woonwinkels in … & … | Meerdere opties mogelijk | Persoonlijk interieuradvies
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 250053 |
| breedte | 17 cm |
| hoogte | 7,20 cm |
| diepte | 16,8 cm |
| materiaal | IJzer |
| kleur | Zwart |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Industrieel , Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |