By Boo Marque Eetkamerstoel
Prijs op aanvraag
De By Boo Marque eetkamerstoel is een stijlvolle en functionele aanvulling voor elke eethoek. Het strakke, minimalistische design sluit naadloos aan bij een Scandinavische woonstijl, terwijl de comfor
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 240198 |
| breedte | 43 cm |
| hoogte | 63 cm |
| diepte | 48 cm |
| zithoogte | 48 cm |
| zitdiepte | 43 cm |
| materiaal | Stof, Hout, IJzer |
| kleur | Taupe |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Japandi <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |