By Boo Kiss Beige Spiegel
Prijs op aanvraag
Breng een zachte en organische vorm in je interieur met spiegel Kiss van By Boo in de kleur beige. De ovale spiegel heeft een frame dat volledig is bekleed met stof en biedt daarmee een subtiel textuu
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1725270 |
| breedte | 49 cm |
| hoogte | 66 cm |
| diepte | 5,50 cm |
| vorm | Deens Ovaal |
| materiaal | Glas, Stof |
| kleur | Beige |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Retro , Scandinavisch <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |