By Boo Jari Fauteuil
Prijs op aanvraag
De Jari fauteuil van By Boo combineert eigentijds design met een comfortabel zitgevoel. Bekleed met de hoogwaardige stof Dax, biedt de stoel een luxe uitstraling en een aangename zitervaring. Het zwar
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 240176 |
| breedte | 66 cm |
| hoogte | 72,50 cm |
| diepte | 57 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 50 cm |
| materiaal | Stof Dax |
| materiaal onderstel | Metaal |
| kleur | Beige |
| kleur onderstel | Zwart |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Modern , Scandinavisch <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |