By Boo Jari Barstoel
Prijs op aanvraag
De Jari barstoel van By Boo combineert modern design met uitstekend zitcomfort. Bekleed met de hoogwaardige stof Dax straalt deze barstoel luxe uit en biedt hij een aangename zitervaring, ideaal voor
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1722404 |
| breedte | 50 cm |
| hoogte | 92 cm |
| diepte | 52,5 cm |
| zithoogte | 66,5 cm |
| zitdiepte | 46 cm |
| materiaal | Stof Dax |
| materiaal onderstel | Metaal |
| kleur | Green |
| kleur onderstel | Zwart |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Industrieel , Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |