By Boo Groovy Salontafel
Prijs op aanvraag
Salontafel Groovy Groen van By Boo bij Wonen | Complete collectie | … | Ontdek in onze woonwinkels in … & … | Meerdere opties mogelijk | Persoonlijk interieuradvies
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 250292 |
| breedte | 63 cm |
| hoogte | 35 cm |
| diepte | 63 cm |
| materiaal | IJzer, Glas |
| kleur | Groen |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Modern , Retro <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |