By Boo Fringaloo Hanglamp
Prijs op aanvraag
Hanglamp Fringaloo Naturel, Groen, Roze van By Boo bij Wonen | Complete collectie | … | Ontdek in onze woonwinkels in … & … | Meerdere opties mogelijk | Persoonlijk interi
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 250279 |
| breedte | 50 cm |
| hoogte | 43 cm |
| diepte | 50 cm |
| materiaal | Katoen, Jute, Polyester, IJzer |
| kleur | Naturel, Groen, Roze |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Retro <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |