By Boo Fall Salontafelset
Prijs op aanvraag
De Fall salontafelset van By Boo voegt organische vormen en natuurlijke charme toe aan jouw interieur. Deze set bestaat uit twee tafels met unieke, asymmetrische bladen, gemaakt van stevig mangohout i
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 240219 |
| breedte | 75-75 cm |
| hoogte | 32-38 cm |
| diepte | 65-75 cm |
| vorm | Organisch |
| materiaal | Mangohout |
| kleur | Brown |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Japandi <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14919 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |