By Boo Dorique Salontafel
Prijs op aanvraag
De By Boo Dorique salontafel combineert functionaliteit met stijlvol design en is een must-have voor liefhebbers van een Scandinavische woonstijl. Het strakke ontwerp en de natuurlijke uitstraling zor
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1713629 |
| breedte | 80 cm |
| hoogte | 35 cm |
| diepte | 80 cm |
| materiaal | Marmer, Mangohout |
| kleur | Wit, Grijs |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Japandi <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |