By Boo Dorique Bijzettafel
Prijs op aanvraag
De Dorique bijzettafel van By Boo is een stijlvolle aanvulling op jouw interieur. Met zijn slanke ontwerp en minimalistische uitstraling past deze bijzettafel perfect in een Scandinavische woonstijl.
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1713627 |
| breedte | 45 cm |
| hoogte | 45 cm |
| diepte | 45 cm |
| materiaal | Marmer, Mangohout |
| kleur | Wit, Grijs |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Japandi <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |