By Boo Amber Spiegel
Prijs op aanvraag
De By-Boo Spiegel Amber combineert functionaliteit met een opvallend design. De organische vorm en het amberkleurige glas zorgen voor een warme en sfeervolle uitstraling aan de wand. Gemaakt van glas
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1678460 |
| breedte | 45 cm |
| hoogte | 61 cm |
| diepte | 1 cm |
| vorm | Organisch |
| materiaal | Glas, MDF |
| kleur | Amber |
| montage | Zelfmontage |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Japandi <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |