By Boo Akiro Set van 3 Spiegels
Prijs op aanvraag
Set van 3 Spiegels Akiro Naturel van By Boo bij Wonen | Complete collectie | … | Ontdek in onze woonwinkels in … & … | Meerdere opties mogelijk | Persoonlijk interieuradvi
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 250246 |
| breedte | 17-30-20 cm |
| hoogte | 2,50 cm |
| diepte | 40,5-24,5-18 cm |
| materiaal | Glas, Rubberhout |
| kleur | Naturel |
| merk | By Boo |
| woonstijl | <!----> Japandi <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |