Brinker Carpets Fano Lychee Vloerkleed
Prijs op aanvraag
Ontmoet het Fano vloerkleed van Brinker Carpets! Met zijn eigentijdse design en speelse karakter, brengt dit trendy vloerkleed een gezellige sfeer in elke kamer. Gemaakt van hoogwaardige materialen, s
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1694681 |
| breedte | 200 cm |
| hoogte | 3 cm |
| lengte | 300 cm |
| vorm | Rechthoekig |
| materiaal | Wol, Viscose |
| kleur | Lychee |
| merk | Brinker Carpets |
| woonstijl | <!----> Modern , Retro <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14919 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |