Bree's New World Santi Eetkamerstoel
Prijs op aanvraag
De Santi eetkamerstoel van Bree’s New World heeft een eigentijdse vormgeving met een comfortabele zit. Het verfijnde metalen frame zorgt voor een luchtige uitstraling rond de eettafel. Deze
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1693207 |
| breedte | 46 cm |
| hoogte | 49 cm |
| diepte | 45 cm |
| materiaal | Leder |
| kleur | Naturel |
| merk | Bree's New World |
| woonstijl | <!----> Design , Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |