Bree's New World Peggy Fauteuil
Prijs op aanvraag
Fauteuil Peggy van Bree’s New World is een unieke blikvanger met zachte, organische contouren. De ronde vormen en diepe zitkuip zorgen ervoor dat je als het ware wordt omarmd zodra je plaats
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1730630 |
| breedte | 83 cm |
| hoogte | 80 cm |
| diepte | 80 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 53 cm |
| materiaal | Stof |
| kleur | Bruin, Rood |
| kleur onderstel | Anodic Brown |
| merk | Bree's New World |
| woonstijl | <!----> Design , Retro <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |