Bree's New World Layla Hocker
Prijs op aanvraag
Voor extra ontspanning tilt hocker Layla van Bree’s New World het zitcomfort naar een hoger niveau. Deze hocker vormt de perfecte aanvulling op de Layla draaifauteuil en zorgt samen voor een
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1698712 |
| breedte | 58 cm |
| hoogte | 43 cm |
| diepte | 48 cm |
| materiaal | Stof Taro |
| kleur | Geel |
| merk | Bree's New World |
| woonstijl | <!----> Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |