Bert Plantagie Wireless Wandtafel
Prijs op aanvraag
De Bert Plantagie Wireless wandtafel kenmerkt zich door zijn minimalistische vormgeving en verfijnde belijning. Het slanke eikenhouten blad geeft de tafel een warme, natuurlijke uitstraling, terwijl h
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1643091 |
| breedte | 40 cm |
| hoogte | 70 cm |
| lengte | 160 cm |
| materiaal | Eiken |
| kleur | Zwart |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Industrieël , Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14919 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |