Bert Plantagie Taj Mahal Bijzettafel
Prijs op aanvraag
De Taj Mahal bijzettafel van Bert Plantagie valt op door zijn karakteristiek onderstel en tafelblad met afgeronde hoek, wat zorgt voor een speels en tegelijkertijd evenwichtig silhouet. Als offerteart
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1702068 |
| breedte | 60 cm |
| hoogte | 37 cm |
| lengte | 60 cm |
| materiaal | Fineer |
| kleur | Rood |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |