Bert Plantagie Stacey Special Eetkamerstoel
Prijs op aanvraag
Exclusief bij De Bert Plantagie Stacey eetkamerstoel, een ontwerp van Stefan Steenkist, is speciaal voor gecreëerd. Deze exclusieve eetkamerstoel is bekleed met een hoogwaardige Rhythm stoffe
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1709825 |
| breedte | 46,50 cm |
| hoogte | 90 cm |
| zithoogte | 49 cm |
| zitdiepte | 44 cm |
| hoogte armleuning | 66 cm |
| materiaal | Stof Rhythm |
| kleur | Forest |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |