Bert Plantagie Plato Eettafel
Prijs op aanvraag
De Bert Plantagie Plato eettafel valt op door zijn elegante, organische vorm en krachtige materiaalgebruik. Het slanke, Deens ovale blad van Dekton geeft de tafel een verfijnde uitstraling en is dankz
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1701987 |
| breedte | 115 cm |
| hoogte | 77 cm |
| lengte | 220 cm |
| materiaal | Dekton |
| kleur | Antraciet |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |