Bert Plantagie Pedro Eettafel
Prijs op aanvraag
Eettafel Pedro uit de collectie van bert plantagie is een keramieken tafel met een tijdloos design. Bijzonder aan dit model is het tafelblad dat lijkt te zweven op het vierpotige onderstel, wat zorgt
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1520175 |
| breedte | 100 cm |
| hoogte | 77 cm |
| lengte | 200 cm |
| materiaal | Keramiek |
| kleur | grijs |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Hotel Chique <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14919 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |