Bert Plantagie Maro Eettafel
Prijs op aanvraag
Eettafel Maro van Bert Plantagie kenmerkt zich door een minimalistisch ontwerp met een uitgesproken karakter. Het slanke tafelblad zorgt voor een luchtige en ruimtelijke uitstraling in de eetruimte, t
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1716878 |
| breedte | 80 cm |
| hoogte | 77 cm |
| lengte | 160 cm |
| vorm | Organisch |
| materiaal | HPL |
| kleur | Naturel |
| uitschuifbaar | Nee |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |