Bert Plantagie Jyve Bijzettafel
Prijs op aanvraag
De Jyve bijzettafel van Bert Plantagie kenmerkt zich door een organisch gevormd blad in combinatie met een verfijnd, rank onderstel, wat zorgt voor een elegante en luchtige uitstraling. Als offerteart
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1702029 |
| breedte | 52 cm |
| hoogte | 45 cm |
| lengte | 49 cm |
| materiaal | HPL |
| kleur | Grijs |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |