Bert Plantagie Eris Eettafel
Prijs op aanvraag
Eettafel Eris uit de collectie van Bert Plantagie is een tafel met karakter. Dit komt door de combinatie van de hoekige, stoere tafelpoten in combinatie met het ovaalvormige tafelblad. De bijzondere t
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1621642 |
| breedte | 115 cm |
| hoogte | 77 cm |
| lengte | 220 cm |
| vorm | Ovaal |
| hoogte onderkant tafel | 73 cm |
| materiaal | Eikenhout |
| materiaal onderstel | Metaal |
| materiaal tafelblad | Eikenhout |
| kleur | Naturel |
| kleur onderstel | Zwart |
| kleur tafelblad | Naturel |
| uitschuifbaar | Nee |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |