Bert Plantagie Arizona Bank
Prijs op aanvraag
Bank Arizona van Bert Plantagie, ontworpen door designer Frans Schrofer, belichaamt modern design met een tijdloze uitstraling. De strakke lijnen, gecombineerd met subtiele rondingen, maken deze bank
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1715841 |
| breedte | 210 cm |
| hoogte | 86 cm |
| diepte | 96 cm |
| zithoogte | 46 cm |
| zitdiepte | 55 cm |
| materiaal | Stof |
| kleur | Groen |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14919 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |