Bert Plantagie Aida Eetkamerstoel
Prijs op aanvraag
De Bert Plantagie Aida eetkamerstoel onderscheidt zich door zijn zachte, organische vormen en comfortabele zit met geïntegreerde armleuningen. Het licht gebogen rugvlak en het losse zitkussen
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1701989 |
| breedte | 64 cm |
| hoogte | 92,50 cm |
| diepte | 68 cm |
| materiaal | Leder |
| kleur | Naturel |
| merk | Bert Plantagie |
| woonstijl | <!----> Design , Modern <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |