Auping Pixel Nachtkastje
Prijs op aanvraag
Het Pixel nachtkastje van Auping geeft kleur aan de slaapkamer! Dit minimalistische ontwerp wordt gekenmerkt door een speelse combinatie van strakke lijnen en ronde vormen. Het kastje is vervaardigd u
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1638798 |
| breedte | 40 cm |
| hoogte | 60 cm |
| diepte | 33 cm |
| materiaal | Hout, Staal |
| kleur | Dusty Red, Night Blue |
| merk | Auping |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |