Auping Cloud Hoofdkussen
Prijs op aanvraag
Met het Auping Cloud hoofdkussen geniet je van ultiem comfort en ondersteuning. Dankzij het duurzame natuurlatex past het kussen zich aan jouw slaaphouding aan en blijft het altijd veerkrachtig. Gesch
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1634701 |
| breedte | 40 cm |
| hoogte | 8 cm |
| lengte | 60 cm |
| materiaal | 100% Natuurlatex |
| kleur | Wit |
| tijk | 100% Polyester Breisel |
| merk | Auping |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |