Artifort Tulip F550 Fauteuil
Prijs op aanvraag
De Tulip F550 fauteuil van Artifort is een ontwerp van Pierre Paulin dat kracht en elegantie samenbrengt in één vloeiende vorm. De organische kuipvorm verwijst naar de elegante l
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1719320 |
| breedte | 86 cm |
| hoogte | 97 cm |
| diepte | 77 cm |
| materiaal | Stof |
| kleur | Grijs |
| merk | Artifort |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |
| vloerkleden vloerkleden terug | Soorten |