Artifort Shark Lounge Fauteuil
Prijs op aanvraag
Fauteuil Shark Lounge van Artifort: een ontwerp van René Holten (1961) voor het Dutch designmerk. Deze comfortabele fauteuil heeft hetzelfde kenmerkende uiterlijke design als die van de gel
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1608897 |
| breedte | 71 cm |
| hoogte | 81 cm |
| diepte | 71 cm |
| zithoogte | 45 cm |
| materiaal | Stof |
| materiaal onderstel | Metaal |
| kleur | Grijs |
| kleur onderstel | Zwart |
| merk | Artifort |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |