Artifort Muse Bank
Prijs op aanvraag
De Artifort Muse bank belichaamt een verfijnde synthese van elegantie en comfort. Kenmerkend voor dit ontwerp zijn de subtiele, organische rondingen en ranke contouren, die zorgen voor een luchtige en
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1702821 |
| breedte | 236 cm |
| hoogte | 81 cm |
| diepte | 90 cm |
| zithoogte | 45 cm |
| materiaal | Twinwool |
| kleur | Blauw |
| merk | Artifort |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |