Artifort F507 Fauteuil
Prijs op aanvraag
De F507 fauteuil uit de collectie van Artifort, ontworpen door Geoffrey D. Harcourt, onderscheidt zich door zijn karakteristieke gecaptioneerde zitting die uitnodigt tot ontspannen zitten. Deze fauteu
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1732179 |
| breedte | 67 cm |
| hoogte | 76 cm |
| diepte | 74 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 67 cm |
| materiaal | Stof |
| materiaal onderstel | Metaal |
| kleur | Taupe |
| merk | Artifort |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |