Arco Essential Eettafel
Prijs op aanvraag
De Arco Essential eettafel is een toonbeeld van ingetogen elegantie en ambachtelijk vakmanschap. Met haar verfijnde belijning, slanke proporties en sublieme afwerking voegt deze tafel moeiteloos een g
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1702306 |
| breedte | 90 cm |
| hoogte | 75 cm |
| lengte | 180 cm |
| vorm | Rechthoekig |
| materiaal | Eiken fineer |
| kleur | Eiken |
| uitschuifbaar | Nee |
| merk | Arco |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |