Arco Dew Salontafel
Prijs op aanvraag
De Dew salontafel van Arco is een verfijnde compositie van zachte rondingen en architectonische precisie. Ontworpen door Sabine Marcelis, staat Dew symbool voor sculpturaal minimalisme met een warme,
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1699835 |
| breedte | 74 cm |
| hoogte | 37,50 cm |
| lengte | 90 cm |
| vorm | Deens Ovaal |
| materiaal | Massief Eiken |
| kleur | Oak Morado |
| merk | Arco |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14922 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |