Arco Close+ Eetkamerstoel
Prijs op aanvraag
De Arco Close+ eetkamerstoel is een verfijnd ontwerp van de IJslandse ontwerper Gudmundur Ludvik (1970), die bekendstaat om zijn streven naar de ideale balans tussen ambacht, kunst en design. Met een
Offerte aanvragen →| artikelnummer | 1699898 |
| breedte | 61 cm |
| hoogte | 81 cm |
| diepte | 56 cm |
| hoogte armleuning | 65 cm |
| materiaal | Stof |
| kleur | Multi |
| merk | Arco |
| woonstijl | <!----> Design <!----> |
| klanten beoordelen ons met een 9.4 | TrustScore 4.7 | 14917 reviews |
| banken banken terug | Soorten |
| fauteuils fauteuils terug | Soorten |
| kasten kasten terug | Soorten |
| salontafels salontafels terug | Soorten |
| bijzettafels bijzettafels terug | Soorten |
| verlichting verlichting terug | Soorten |